Bölümler // Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm Özeti

benim-hala-umudum-var-10-bolum-fragman-yayinladi-ozan-ve-hakan-biribirine-dusman-oluyor--3566191

Star Tv’nin sevilen dizlerinden olan “Benim Hala Umudum Var” adlı dizi de bu hafta nefesler tutuldu.
Ozan ile Umut büyük bir çabanın ardından yeniden birlikteler. Hiçbir sorun olmayacağını planlayan Ozan’ın karşısına bu kez de Umut’un oyunculuk eğitimi çıkar.

Ozan, Umut’un oyunculuk yapmasını istemez. Onu vazgeçirmek için elinden gelen her şeyi yapar ikna edemeyeceğini anlayınca en yakın arkadaşı Hakan’dan yardım ister. Ozan ile Umut bir kafe de otururken Hakan gelir. Hakan ve Umut’un tanıştığını öğrenen Ozan şoktadır.

Umut’a karşı içten içe bir şeyler hissetmeye başlayan Hakan, konuşma esnasında duygularını belli etmemeye çalışır ama Ozan bu durumdan şüphelenir.
Boşanma dönemi oldukça sancılı geçen Asude’nin ise en büyük dayanağı Umut’tur ve onun oyunculuğu bırakmasını asla kabullenemez. Umut gelip Ozan için oyunculuğu bırakacağını söyleyince çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar ve Umut’u bu kararından vazgeçirmek için o da Hakan’dan yardım ister. Hakan iyice arada kalmış bir durumdadır. Bir tarafta en yakın arkadaşı olan Ozan, diğer tarafta derin duygular beslediği Umut vardır. Seçimini Umut’tan yana kullanan Hakan, Umut’a daha yakın olabilmek için ona yeni bir projede büyük bir rol verir.
Hale ise Ozan ve Umut’un birlikte olmasını ister. Aralarında ki en büyük engel olan Musa’yı arar ve onunla konuşmak ister. Hale ile konuşan Musa, duydukları karşısında büyük bir şok geçirir ve Ozan’la konuşur.
Hakan, Umut’a olan duygularını dile getirebilecek mi? Umut, oyunculuğa devam edecek mi? “Benim Hala Umudum Var” heyecanla beklenen yepyeni bölümü ile 9 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star’da. Sakın kaçırmayın. Şimdiden iyi seyirler.

Etiketler: ,Yorum Yapın

Copyright © 2013 Benim Hala Umudum Var Dizisi İzle – Son Bölümü. Tum haklari saklidir.