Bölümler // Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm Özeti

4iPdNc92Fl

Star Tv’nin ekranlara damga vuran dizisi “Benim Hala Umudum Var” yayınlanan son bölümü ile yine milyonları ekrana kilitledi. Bakalım muhteşem dizi de bu hafta neler yaşanmış?
Hakan, Umut ve Ozan arasında kalıyor. Ozan Umut’u oyunculuktan vazgeçirmek için Hakan ile konuşmaya gider. Duygularını bastırmakta zorlanan Hakan ise, Umut ve ozan arasında kalmaktan mutsuzdur. Yelda ve Selda’nın videosu Asude’yi yakıyor. Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir. Hakan’ın yardımları ve ilgisi Ozan’ın kafasını karıştırıyor. Umut’a iş bulma konusunda da Hakan yardımcı olur. Ancak Hakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır. Artık Musa da Umut’a hak veriyor. Ragıp oğlunu meşgul edebilmek için işleri bahane eder, Emel ise Umut’u bu sevdadan vazgeçirebilmek için annesiyle konuşur. Babasının Ozan’dan para aldığını öğrenen Musa ise babasından hesap sorar, artık o da Umut’un yanındadır.
Hakan, Umut’a karşı olan hislerini açığa vurabilecek mi? Ozan, Hakan’ın neler düşündüğü ile ilgili her şeyi öğrenebilecek mi? “Benim Hala Umudum Var” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 16 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star’da. Sakın kaçırmayın. Şimdiden iyi seyirler.

Etiketler: , ,Yorum Yapın

Copyright © 2013 Benim Hala Umudum Var Dizisi İzle – Son Bölümü. Tum haklari saklidir.