Bölümler // Benim Hala Umudum Var 6. Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum Var 6. Bölüm Özeti

benim hala umudum var

Başrollerinde Berk Oktay, Gizem Karaca ve Şükrü Özyıldız’ın oynadığı sevilen dizi “Benim Hala Umudum Var” da bu hafta nefesler tutuldu.
Umut evi terk ediyor! Umut valizini alır ve evden uzaklaşır. Zeliha öfke ve üzüntü dolu gözlerle kızının gidişini izler. Fatih’in de gerçekleri bildiğini düşünen Umut işten de ayrılır. Kendine yeni iş bakmaya başlar. Tüm bu olanların üzerine, annesinin babasıyla ilgili anlattıklarının yalan olduğunu öğrenince tutunacak son dalı da kırılır. Artık tek dostu ve ailesi Hale olmuştur. Umut’u konuşmak için çağıran Refika Ozan’a gerçekleri anlatmaya karar verir. Ozan duydukları karşısında şok olur. Hale’yi arayıp yardım ister. Hakan’ın başı kardeşi Rüzgar ile dertte! Rüzgar geçmişin acısını abisinden çıkartır. Asude ajansıyla sözleşmesi biten Erkan Petekkaya’yı kendi ajansına almaya çalışır fakat başarılı olamaz. Aynı mekanda sevgilisinin doğum günü partisine katılan Mete ile karşılaşmaları bardağı taşıran son damla olur. İkisi de içlerinde kalan son cümleleri söylerler. Asude‘nin sadık yardımcısı Beril yepyeni bir fikirle herkesin hayatını değiştirecektir. Ozan ise kendini affettirebilmek için plan yapmaktadır.
Ozan kendini Umut’a affettirebilecek mi? “Benim Hala Umudum Var” 12 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star’da sakın kaçırmayın.

Etiketler: , ,Yorum Yapın

Copyright © 2013 Benim Hala Umudum Var Dizisi İzle – Son Bölümü. Tum haklari saklidir.