Bölümler // Benim Hala Umudum Var 7. Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum Var 7. Bölüm Özeti

Gizem-Karaca-Turkiyeye-dondu_1370991381

Star Tv’nin en sevilen dizilerinden olan “Benim Hala Umudum Var” heyecan dolu yepyeni bölümü ile yayınlandı. Bakalım dün akşam neler oldu?
Umut’un söyledikleriyle Ozan şok olur, fakat kendini affettirebilmek için her yolu deneyecektir. Ozan’ın sürpriziyle şaşıran Umut’un onu affetmeye niyeti yoktur. Hayatını düzene sokmak isteyen Ozan, babasının fabrikasında işe başlar. Zafer, Ragıp’tan aldığı paraları bahis oynayarak kaybeder. Ragıp ise Emel’i eve döndürmeye ve Ozan’a destek olmaya ikna etmek için çalışmaktadır. Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkelidir. Hakan’ın yoğun hayatı yüzünden ihmal ettiği kardeşi Rüzgarla yakınlaşma çabası devam eder. Fakat Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkelidir. Onu annesini ve babasını unutmakla suçlar. Umut star olma yolunda ilerlemektedir. Asude, Umut’tan bir star yaratabilmek için çalışmaktadır. Umut birdenbire kendini Asude’yle birlikte bir film setinde oyuncu olarak bulur. Musa’nın ise Umut’un peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Umut’u takip etmesi sonucu işler karışık bir hal alır.
Umut, Ozan’ı affedecek mi? “Benim Hala Umudum Var” merakla beklenen yepyeni bölümü ile 19 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20:00’de Star’da sakın kaçırmayın.

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

Copyright © 2013 Benim Hala Umudum Var Dizisi İzle – Son Bölümü. Tum haklari saklidir.