Genel // Benim Hala Umudum Var Dizi Özeti

Benim Hala Umudum Var Dizi Özeti

Dizide Fakir kız Umut’un (Gizem Karaca) külkedisi hikayesi. Kötü üvey baba, dayak atan ağabey, Adını Feriha Koydum dizisindeki gibi Feriha’nın kaderiyle aynı Umut’un kaderi. İstanbul’un fakir semtlerinden birinde annesi, kız kardeşi, üvey babası ve üvey babasının çocukları ile yaşayan Umut’un acılı hikayesi.

Öbür tarafta zengin çocuğu Ozan (Şükrü Özyılmaz) Umut’la hayatları kesişir. İlk görüşte aşk derler ya, Umut’a aşık olur. Çalıştığı kuaför’ e üstüne para vererek işe girer. Olaylar böyle başlar. Aynı işyerinde çalışan Umut ve Ozan birbirlerine aşık olurlar. Sokak ortasında Umut’u öpen Ozan, kızın ağabeyi Musa’dan dayak yer. Umut da dayaktan nasibini alır ve dizinin ilk bölümü biter.

İkinci bölümde Umut, Ozan hakkında bilgi almak için takip eder. Ozan’ın annesi de oğlunun ne iş yaptığın takip ettirmektedir. Umut Ozan’ın söylediği evde oturmadığı öğrenir ve Ozan hakkında ki gerçekleri ögrenmek için onu takip eder. Ozan Umut’un üvey babasının taksisine binerek evine giderken Umut’ta onu takip eder ve Ozan’ı ın gerçek hayatını öğrenir.

Benim hala umdum var heyecanla devam ediyor.

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

Copyright © 2013 Benim Hala Umudum Var Dizisi İzle – Son Bölümü. Tum haklari saklidir.